Jak mogę Ci pomóc?

Kontakt: Lekcje Gitary Ostrołęka

Cześć! Nazywam się Piotr Sierzputowski, jestem instruktorem gry na gitarze i bardzo się cieszę, że interesuje Cię gra na tym instrumencie. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Większość ludzi, którzy kontaktują się ze mną w sprawie lekcji gry na gitarze nie wie o co zapytać. Jeżeli Ty też tak masz, napisz po prostu, że prosisz o kontakt telefoniczny (albo jakiś inny), bo chcesz się dowiedzieć więcej 🙂

Czekam na Twoją wiadomość z niecierpliwością!

Napisz do mnie:


Informacje o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO) znajdziesz tutaj.


„Pan Piotr jest zaangażowany, bardzo mu zależy, żeby uczeń robił postępy, ale nie tylko na tym, żeby nauczyć, ale też na tym, żeby uczeń czerpał z tego przyjemność.”

Krzysztof, tata Szymona (lat 11)


Edyta, mama Kuby (lat 11):

„Bardzo mi się podoba, że Kuba ma ogromne wsparcie w swoim nauczycielu. Zawsze może zwrócić się do niego o pomoc i zawsze ją dostanie. W zwykłych szkołach różnie z tym bywa. Nie słyszałam, żeby ktokolwiek w Ostrołęce lub w okolicy prowadził zajęcia w taki sposób jak Pan Piotr z Lekcje Gitary Ostrołęka.”

Ola, licealistka:

„Przez to, że chodzę do szkoły Lekcje Gitary Ostrołęka umiem uczyć się swoich ulubionych utworów i gram je bezproblemowo. Gdybym spotkała kogoś kto chce się zapisać do szkoły Lekcje Gitary Ostrołęka, powiedziałabym że zdecydowanie polecam i żeby się nie bać :)”

Marcin, przedsiębiorca:

„Lekcje Gitary Ostrołęka wyróżnia indywidualne podejście do każdego ucznia. Każdy gra na innym poziomie i inaczej chłonie wiedzę i to jest tutaj bardzo dobrze prowadzone.”