Spędź aktywne wakacje i spełnij swoje gitarowe marzenia

Marzysz o tym, żeby grać swoje ulubione utwory na gitarze, czuć się przy tym swobodnie, dobrze się bawić i przy okazji… imponować swoim słuchaczom?

Chcesz aktywnie spędzić letnie wakacje i zdobyć nową wiedzę i umiejętności przy okazji dobrze się bawiąc?

Będę miał dla Ciebie dużo dobrych wiadomości 🙂

(…a jeżeli szukasz takich aktywności nie dla siebie, tylko dla swojego dziecka – słuchaj dalej, bo dla Ciebie też coś będzie)

Latem w naszej szkole prowadzimy kilka fajnych gitarowych programów, które sprawią że nie tylko zostaniesz lepszym gitarzystą, ale też będziesz się świetnie bawić. …ale zanim Ci o nich opowiem…

Czy to na pewno dla Ciebie?

Na pewno zastanawiasz się, czy to wszystko, co tutaj oglądasz jest rzeczywiście dla Ciebie. Może jesteś mocno poczatkujący, niewiele jeszcze umiesz, boisz się, że nie będziesz wystarczająco dobry lub dobra… nie wiesz czy to wszystko pokryje się z Twoimi zainteresowaniami…

W filmie załączonym do tego akapitu wszystkiego się dowiesz.

Dwie uwagi zanim zaczniemy:

To co tutaj będziemy latem robić jest wielotematyczne, a więc jeżeli od razu nie usłyszysz czegoś, co jest związane z Tobą, i tak obejrzyj następny film do końca, bo być może w następnym zdaniu usłyszysz coś dla siebie (zresztą… to tylko kilka minut)

Jak nie znajdziesz niczego dla siebie, po prostu pożegnamy się za kilka minut ;)… a jak znajdziesz, to masz szansę na spełnienie gitarowych marzeń.

Zapraszam na film! 🙂

Szkolenie #1 – Kompletna gra akordowa

 • Chcesz grać swoje ulubione utwory akordowo?
 • Dla siebie, przy ognisku, na spotkaniach, imprezach…?
 • Chcesz czuć się przy tym swobodnie i z łatwością uczyć się nowych utworów?
 • …a może umiesz już to wszystko w miarę dobrze, ale chcesz przenieść te umiejętności o poziom (lub kilka poziomów) wyżej?

W ramach letniego programu KOMPLETNA GRA AKORDOWA przeprowadzimy Cię przez wszystkie te elementy krok po kroku… a dodatkowo zbudujemy trochę Twój repertuar (czyli nauczysz się od razu nowych piosenek).

Kolejne filmy opowiadają o pozostałych programach letnich: o grze w zespole i o programie dla dzieci. Jeżeli też Cię one interesują, obejrzyj je… a jeżeli nie, zapraszam na ostatni film (ten na samym dole strony), w którym dowiesz się co trzeba zrobić, żeby na taki program się zakwalifikować.

Szkolenie #2 – Gitara elektryczna

 • Grasz lub chcesz grać na gitarze elektrycznej?
 • (tak, ten program jest też dla tych, którzy zaczynają od zera)
 • Chcesz grać swoje ulubione utwory tak, żeby brzmiały jak w oryginale?
 • Chcesz umieć się ich szybko uczyć bez mozolnej pracy i rozszyfrowywania?
 • Marzysz o tym, żeby grać w zespole?

Podczas kursu dla gitarzystów elektrycznych nauczysz się jak szybko opanować swoje ulubione utwory i grać je tak, żeby brzmiały jak w oryginale (albo możliwie blisko oryginału, jeżeli np. zechcesz wprowadzić do nich jakieś swoje poprawki :).

Będziemy trenować technikę i rytm – intensywnie, ale zarazem też tak, żeby nie przesadzić, tzn. żebyś mógł / mogła uczyć się w swoim tempie + będzie przy tym mnóstwo zabawy, bo szykuje się dużo różnych aktywności (szczegóły w filmie obok).

W kolejnym filmie opowiadam o programie dla dzieci. Jeżeli to jest coś, o czym chcesz się dowiedzieć więcej, zapraszam do jego obejrzenia. Jeżeli nie, to zapraszam na film, który znajduje się na końcu strony – z niego dowiesz się jak zakwalifikować się na ten program.

Szkolenie #3 – Dla dzieci

 • Twoje dziecko chce grać na gitarze?
 • Chcesz, żeby to była dla niego dobra zabawa, a nie ciężka nauka, która go tylko zniechęci?
 • Zależy Ci na tym, żeby Twoje dziecko znalazło pasję, która pomoże mu zbudować więcej szczęścia w życiu?
Letni program dla dzieci to:
 • Mnóstwo zabaw budujących podstawy gry na gitarze, dzięki którym Twoje dziecko będzie czerpało przyjemność z nauki
 • Granie konkretnych utworów, dzięki czemu Twoje dziecko zdobędzie prawdziwą umiejętność, którą będzie mogło się pochwalić i z której będzie mogło być dumne
 • Dużo ćwiczeń rozwijających cechy, które przydają się poza grą na gitarze (kreatywność, produktywność, ambicja, wiara w siebie…)

Twoje dziecko nie musi umieć grać na gitarze. Nie musi mieć talentu, predyspozycji… Musi tylko samo z siebie chcieć się tego nauczyć 😊

Pomimo tego warto sprawdzić czy się odnajdzie na takich zajęciach. Żeby to zrobić, obejrzyj ostatni film na tej stronie – tam wszystko tłumaczę.

Co trzeba zrobić, żeby zakwalifikować się na jeden lub więcej wakacyjnych szkoleń?

Skoro czytasz ten akapit na pewno wybrałeś / wybrałaś już coś dla siebie.

Zanim jednak zdecydujesz czy brać w tym udział, czy nie, warto by było rzetelnie sprawdzić, czy na pewno dasz sobie radę, czy rzeczywiście nauczysz się tego, czego chcesz się nauczyć, czy to wszystko spełni Twoje oczekiwania itd.

Dlatego musimy porozmawiać – przynajmniej przez telefon. Będziemy mogli wtedy określić czy jest sens podejmować współpracę, czy nie.

Wypełnij krótki formularz kontaktowy, który znajduje się na samym dole strony i wyślij go do nas, a my się do Ciebie odezwiemy i ustalimy czy jesteśmy w stanie Ci pomóc, czy nie.

Przypominam, że nie musisz dobrze grać na gitarze, nie musisz mieć talentu, predyspozycji… wystarczy, że będziesz mieć 10-15 minut na rozmowę telefoniczną.

Napisz do nas używając formularza poniżej.

Czekamy na Twoją wiadomość – mam nadzieję, że do usłyszenia!

Zapytaj się o wakacyjne szkolenia gitarowe

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie i sprawdzimy, czy wakacyjne szkolenia gitarowe będą dla Ciebie dobre i pomogą Ci spełnić Twoje gitarowe marzenia 🙂

Link do informacji o przetwarzaniu danych osobowych: kliknij tutaj

Piotr Sierzputowski, Lekcje Gitary Ostrołęka

Piotr Sierzputowski, Lekcje Gitary Ostrołęka