Plan zajęć

Poniżej znajdziesz kalendarz z rozkładem zajęć. Użyj strzałek w lewym górnym rogu, żeby przewinąć kalendarz do odpowiedniego tygodnia.

W niektórych tygodniach zajęcia są zorganizowane inaczej niż zwykle ze względu na święta i długie weekendy, dlatego sprawdzając plan zajęć, upewnij się, że patrzysz na prawidłowe daty 🙂

Opisy zajęć

Trening – zajęcia, na których każdy pracuje nad swoją „checklistą” (ćwiczy to, co zostało wybrane do jego strategii szkolenia). Najważniejsze zajęcia w tym semestrze. Każdy powinien przychodzić chociaż raz w tygodniu.

Luźna lekcja – nie pytaj, przychodź 🙂 Będziemy grać na gitarze i dobrze się bawić w luźny sposób. Na miejscu wymyślimy jak 🙂 Miły dodatek do treningu na gitarowe odstresowanie. Zapraszamy wszystkich.

KIDS – zajęcia treningowe dla dzieci 7 – 10 lat

Zespół KIDS – przygotowujemy i trenujemy repertuar na następny koncert szkolny. Zajęcia dla dzieci 7 – 10 lat. Wymagana umiejętność grania w dobrym rytmie (nie wiesz czy Twoje dziecko ją ma? Napisz do nas: piotr@lekcjegitaryostroleka.pl)

Ensemble – przygotowujemy i trenujemy repertuar typu UNPLUGGED (gitary akustyczne, lekko brzmiące gitary elektryczne, czasami bas, ale bez perkusji… czyli takie jakby „akustyczne” aranżacje) na następny koncert szkolny. Zapraszamy gitarzystów elektrycznych, akustycznych i klasycznych lubujących się w lżejszych gatunkach muzyki. Wymagana umiejętność grania w rytmie (nie wiesz czy ją masz? Napisz do nas: piotr@lekcjegitaryostroleka.pl)

Metal – uczymy się i gramy metalowe utwory w całości z podkładem perkusyjnym. Znakomite przygotowanie do gry w zespole oraz grania swoich ulubionych utworów w tym stylu. Zapraszamy gitarzystów elektrycznych lubujących się w ciężkiej muzyce. Wymagana umiejętność grania w rytmie (nie wiesz czy ją masz? Napisz do nas: piotr@lekcjegitaryostroleka.pl).

Dorośli – zajęcia treningowe dla dorosłych (18+)

Zespół (VIP) – zaawansowany trening z gry w zespole rockowym obejmujący technikę i prezencję sceniczną, pracę w studio nagraniowym oraz ogólnie rozumiane zarządzanie zespołem i relacjami w zespole. Dostęp do zajęć od trybu mistrzowskiego w górę.

Szkolny serwer Discord

Używamy aplikacji Discord do wymiany materiałów z lekcji. Oto link do aktualnego serwera: https://discord.gg/tdgVJeXAPn

Kliknij w niego, żeby do nas dołączyć.

WAŻNE! Jak dołączysz do serwera, zmień swój pseudonim na imię i nazwisko. W przeciwnym razie, zostaniesz z tego serwera automatycznie wyrzucony.

Masz problem z dołączeniem do szkolnego Discorda? Łap instrukcję krok po kroku ==> KLIKNIJ TUTAJ 🙂

Lokalizacja zajęć

Adres: Ul. Gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 5B m 2, Ostrołęka (Handlowiec, 2-gie piętro). Można tam trafić na 2 sposoby:

Czas trwania miesięcy szkolnych i dni wolne od nauki

Niektóre miesiące mają 4 tygodnie, a niektóre 5 tygodni. W naszej szkole każdy miesiąc trwa 4 tygodnie, ponieważ w taki sposób jest łatwiej zorganizować lekcje. Często jest więc tak, że np. wrzesień zaczyna się 6 września (zamiast 1 września), bo to jest poniedziałek, a kończy się 2 października, bo to jest sobota 4 tygodnie później.

Wrzesień 2023 = od 4 września do 1 października

Październik 2023 = od 2 do 29 października

Listopad 2023 = od 30 października do 3 grudnia; w ostatnim tygodniu listopada (27.11 – 3.12) odbędą się warsztaty kwartalne 🙂

Grudzień 2023 = od 4 do 31 grudnia; dni wolne od zajęć trwają od 19 do 31 grudnia

Styczeń 2024 = od 1 do 28 stycznia; ferie zimowe trwają od 15 do 28 stycznia i nasza szkoła jest wtedy normalnie otwarta + będą bonusowe zajęcia + pod koniec ferii planujemy koncert szkolny 🙂

Luty 2024 = od 29 stycznia do 3 marca

Marzec 2024 = od 3 do 30 marca; ferie wielkanocne trwają od 28 do 2 kwietnia – nasza szkoła jest wtedy zamknięta

Kwiecień 2024 = od 1 do 28 kwietnia

Maj 2024 = od 29 kwietnia do 2 czerwca

Czerwiec 2024 = od 3 do 30 czerwca; rozpoczynamy program letni 2024 („normalne” lekcje, tylko dużo nowości i bonusów :))

Lipiec 2024 = od 1 do 28 lipca; w lipcu planujemy kolejny koncert szkolny

Sierpień 2024 = od 29 lipca do 1 września